HP SPROCKET PHOTO PRINTER. Recenze.

Hledáš tip na Vánoce nebo tě jen zajímá, jak rychle a snadno tisknout fotky ze svého chytrého mobilu? Sepsala jsem pro tebe recenzi na tiskárnu HP Sprocket. Vše podstatné se dozvíš v tomto článku. 🙂

Jedná se o fototiskárnu, kterou snadno spáruješ se svým chytrým telefonem a můžeš tisknout cokoliv jen chceš během pár sekund. Po vytisknutí máš nejen fotku, ale rovnou i samolepku, neboť se fotka tiskne na fotopapír, který má přilnavou zadní stranu.

rozměr tiskárny: 11,5 x 7,7 cm

cena: kolem 3 000 Kč a fotopapír 20 ks: 249 Kč

hmotnost tiskárny: 170 g

rozměr papíru: 5 x 7,6 cm

Zápory?

Ano. Nečekej velkou kvalitu fotek. Jednak jsou malé, ale hlavně nejde ani o velkou barevnou a pixelovou kvalitu. Ale na domácí využití je to ideální. Baterka není bezedná a tiskárnu proto musíš jednou za čas nabít přes USB kabel, ale měla by vydržet až 35 tisknutí. Fotopapír také není nekonečný a tiskárnu musíš doplňovat a papír si dokupovat.

Spoustu využití

Já jsem s tiskárnou spokojená. Fotky využívám různě, například jako záložky, jako samolepky třeba na notebook. Některé rovnou lepím do fotoalba a vytvářím momentky. Další jsem vytiskla příteli, aby si je nalepil v práci :D. Je to jen na tobě, jak fotky využiješ.

Výhody?

Jedná se o malou a skladnou tiskárnu, kterou můžeš vzít kamkoliv s sebou. Snadno vytiskneš jakýkoliv snímek, dokonce i ze svých sociálních sítí. Je zde i možnost se rovnou vyfotit a vytisknout fotku, třeba i na průkazové foto. Přímo přes mobilní aplikaci Sprocket, si upravuješ foto, než ho pošleš do tisku. Fotku mžeš otáčet, zesvětlit, přidat filtry nebo i různé samolepky a vylepšit ji podle svých představ.

Přesvědčila tě recenze? Líbí se ti tiskárna?

Pokud máš jakékoliv otázky, neváhej se mi ozvat.

Veronika.

3 komentáře u „HP SPROCKET PHOTO PRINTER. Recenze.

  1. Tiskárna se mi líbí, ale když tak koukám na tvoji recenzi, tak už po ní asi tolik neprahnu 😀 Koukám, že ten fotopapír je pěkně drahej jak do instaxu :/ To už bych si spíš koupila ten, ten mi taky příjde mrtě super 😀 🙂 Ale zatím ještě nejsem ochotná do toho rvát tolik peněz 😀 😀

    WantBeFitM

    1. Díky za koment Míšo 🙂 no nechtěla jsem nic rozmlouvat 🙂 papír je drahý, ale to je bohužel teď už asi u všeho no… ale jako dárek mi to nepřijde špatné. 🙂

  2. Já po ní taky dřív pokukovala, ale dost mě zklamala kvalita tisku a přiznejme si to, cena za fotopapíry do tohohle mazlíka je příšerná. Takže jsem se smířila s tím, že si fotky nechávám tisknout ve fotolabu/eshopu.
    Každopádně ale nemůžu říct, že by se mi nelíbila představa malé přenosné tiskárničky…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *