Welcome

OKAMŽITÁ PĚNA JE TU.

I takový zdánlivě obyčejný prostředek na nádobí se dá prezentovat stylově a zajímavě. Tedy aspoň v to doufám, a ráda se o to pokusím. 🙂

#jarzatocismastnotou #novyjarokamzitapena #pohodlnesjarem #jarovani

Něco se tu rozdává? 

Jar přichází na trh s novinkou Jar okamžitá pěna. Jde o mycí prostředek na nádobí, který není tekutý, ale ve formě pěny. Ta se snadno aplikuje skrz pumpičku. Konec zavíracím víčkům a zdlouhavým naléváním tekutiny na houbičku. Sem s pěnou. 

A já, protože jsem bydlenka spořivá, jsem se hned přihlásila do projektu od trnd.com, abych tuhle novinku mohla vyzkoušet mezi prvními.

Proč ho použít ? 

 • ideální (nejen pro rychlé) ruční mytí nádobí 
 • jednoduchá a hravá aplikace
 • na jedno nádobí vystačí jedna aplikace pěny 
 • okamžité mytí bez namáčení houbičky
 • odmašťovací účinky 
 • dlouhá výdrž jednoho balení – i když ho mám zatím pár dní, tak uvidíme 🙂 
 • mytí nádobí vás opět bude bavit 

Jak to prokázat? 

Součástí bylo ihned vyzkoušet v praxi na svém špinavém nádobí. Nejdříve jsem si měla vybrat nějaký chutný pokrm z kuchařky, která dorazila spolu s jarem. Musím se přiznat, že mě překvapil zajímavý výběr jídel, a nevěděla jsem, co ukuchtit dřív.
Nakonec jsem se rozhodla pro gnocchi se špenátem a smetanou, které v mém případě bohužel domácí nebyly, to rovnou přiznám. Proto mě to celé nestálo tolik úsilí a během chvilky jsme měli večeři. Ještě jsem si je navíc vylepšila o kuřecí maso, přeci jen mám doma chlapa, co rád masité pokrmy.
Pro velký úspěch, přítelovy opravdu moc chutnaly, jsem si pak mohla za odměnu umýt i nádobí. Jéj.

A na fotkách máte výsledky 🙂 

Snažila jsem se, aby se fotky povedly, ale jak tak na to koukám, vařit a fotit v noci, za šera, to se moc nevyplácí.

Článkem jsem každopádně chtěla dát najevo, že se vyplatí nový Jar vyzkoušet. Už jen pro tu skvělou aplikaci a novinku v podobě pěny. Ale i proto, že opravdu umeje snadno a rychle, co potřebujete. Je spolehlivý a mě na první dobrou oslovil, abych šla bez debat dobrovolně umýt nádobí, jen abych ho mohla ihned vyzkoušet. A mytí nádobí jsem si zas po dlouhé době užívala, nekecám 😀 Ráda zkouším nové věci a tohle se povedlo.

P.S. Pokud vás zajímá, jak jsem minule zkoušela YES tyčinky, mrkněte sem. 🙂

Veronika. 

0 thoughts on “OKAMŽITÁ PĚNA JE TU.

 1. To já jar moc ráda nemám. Teď nemám na výběr, ale až budeme bydlet s přítelem sami, budu kupovat něco jiného. Dělá mi to hrozné problémy s kůží na rukou 🙁 Ale jinak ta aplikace je super! Konečně to někoho napadlo 😀 aspoň to nebude všude vykydaný.

  WantBeFitM

 2. Zrovna dneska jsem si při mytí nádobí říkala, kdo na jaru vymyslel to potroublé zavírání. Člověk už má většinou mokré ruce, klouže mu to, ted teda do vody trochu vylije a otočí lahev ze ji postaví na dřez, ale zas mu po lahvi trocha jaru steka… no úplně mi to leze krkem. A forma pumpičky se jeví jako daleko lepší řešení. Určitě hodlám v budoucnu vyzkoušet. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial