Welcome

7 OTÁZEK pro web Milju.cz

Kniha mé nejmilejší mamince

Sami jste tvůrci obsahu


Milju.cz se snaží spojovat blízké osoby a nabízí možnost, jak vyjádřit lásku, přátelství, poděkování, jakýkoliv vřelý cit druhé osobě. Projekt, který nabízí knihy a přáníčka, kde vy sami tvoříte obsah a dárek pro někoho jiného. 


Oslovila jsem autorku Žanetu, protože mě zajímalo, co vše se skrývá za tvorbou, co pro ní znamená láska a mnohem víc. Položila jsem jí sedm otázek, a dostalo se nám sedm zajímavých odpovědí, které najdete v celém článku. 🙂

Také se můžete podívat na můj předchozí článek, kde jsem psala o jedné z jejích krásných Kniha mé nejmilejší mamince. Mohla jsem si jí sama od začátku do konce vyplnit a vytvořit tak něco krásného na Vánoce. To se stalo, a moje mamka u stromku plakala dojetím. Vložila jsem tam i naše společné fotky a stalo se to osobním dárkem jen pro ní.

A nyní už k rozhovoru:1. Kdy projekt vznikl a z čeho vzešel nápad (název)?

V létě to budou dva roky, co nápad vznikl. Chyběly mi na českém trhu vkusné dárky, a když jsem viděla nějaké produkty např. pro maminky, z lásky apod., tak to byly knížky plné citátů, ale chyběl v nich prostor pro vyjádření vlastních citů. Proto vzniklo Milju. Název je od slova milovat, protože láska je to, co všechny produkty spojuje J

2. Tvoříte si sama ilustrace na knížky a přáníčka?
Ne to netvořím. Grafiku i ilustrace dělá Lucka Bindíková, první knihu ilustrovala Aneta. Já sama vůbec kreslit neumím J

3. Myslíte si, že Češi umí vyjadřovat lásku slovně, nebo písmem? Dojal vás nějaký příběh nebo zážitek od zákazníka?
Samozřejmě je to individuální, ale myslím si, že u Čechů spíše převažuje právě slovní vyjádření. Nejsme tak moc zvyklí dávat si navzájem najevo, co k sobě cítíme.
Příběh, který mě dojal? Je jich hodně, ale v paměti mi zůstane příběh ženy, která  posílala knihu Proč tě miluju svému partnerovi do vězení. Dojalo mě to, protože zrovna pro někoho, kdo svou lásku nemůže vidět každý den a navíc je v ne zrovna jednoduché situaci, musí být velmi důležité slyšet, že nás má někdo rád.

Dárek pro mamku kdykoliv po celý rok 


4. Je vám některý z produktů nejbližší? Případně proč?
Osobně mám nejblíže ke knize Nejlepšímu tátovi. Je to právě proto, že zrovna tátovi je pro mě nejtěžší vyjádřit mu verbálně, jak moc je pro mě důležitý. To, že jsem mu mohla vše napsat a sdělit, pro mě byl silný zážitek a i vyplňování knihy pro něj mě dojalo k slzám.


5. Obdarovala jste sama své blízké vaší knížkou či přáníčkem? Jaké byly vaše zkušenosti při vyplňování z pohledu autorky i tvůrkyně obsahu knihy / přáníčka?

Ano, určitě J Darovala jsem všechny produkty, které prodávám. Je to pro mě i způsob, jak je vylepšovat. Už jsem udělala asi tři revize. Nejen sama na sobě testuji, jak knihy fungují a pak je vylepšuji. Dokonce jsem dostala i vyplněnou Proč tě miluji od manžela, a v té chvíli jsem si uvědomila, že to je opravdu nádherný dárek.

6. Co pro vás znamená láska? Věříte na lásku na první pohled?
Láska pro mě znamená být tu pro sebe. V dobrém i ve zlém. V lásku na první pohled věřím, protože jsem ji sama zažila J

7. Plánujete i další produkty, nebo jiné podobné projekty?
Ano, plánuji. Do konce roku bych chtěla vydat knihu pro kamarádky, mám vymyšlenou takovou speciální knížku pro dítě a také chystám specialitu, kterou nechci zatím prozradit JJen řeknu, že to je něco, co jsem sama vyzkoušela, jde to ještě víc do hloubky a funguje to i jako zlepšovák vztahů.
www.milju.cz Tímto děkuji Žanetě za přínosný rozhovor, který mě opravdu inspirovalMám moc ráda produkty, které nejsou ještě zcela dotvořené, ale i my sami se zapojíme a vymýšlíme vlastní obsah, jako je tomu tady. Díky za tenhle projekt 🙂 
Znáte tenhle, nebo jiný podobný projekt, kde jste spolutvůrci? 

Veronika. 

0 thoughts on “7 OTÁZEK pro web Milju.cz

  1. To je krásný nápad a moc hezky zrealizovaný! Maminky jsou andělé a já jsem šťastná, že už jednomu klukovi jsem taky mámou<3.

    Tvému blogu dávám odběr a budu se sem ráda vracet, stejně tak ráda tě přivítám i u sebe na blogu.

    ByGabra

    Měj se krásně!

  2. Viděla jsem tuto značku poprvé zde u tebe u minulého článku 🙂 Miluju osobní dárky! Určitě na jejich web mrknu, že bych našim udělala jen tak radost O:) Mamce už jsem něco podobného tvořila – scrapbook od počátků až do dnešní doby 🙂

    WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial