Welcome

MŮJ CESTOVNÍ ROK 2019 V KOSTCE

Loňský rok byl plný cestovatelských zkušeností a zážitků. A za každý jediný z nich jsem nadmíru vděčná. Pořád se mi ještě nesplnil sen, abych vycestovala ven z Evropy, ale i tak jsem poznala nová místa.

DUBEN – Barcelona

ČERVEN – Budapešť

ČERVEN – Vysoké Tatry

ČERVENEC – Berlín

ZÁŘÍ – Mallorca

A kde jste vloni cestovali vy?

Máte nějaký vysněný trip, který si chcete letos splnit?

Já osobně jsem psala před Vánoci článek o tom, že bude svatba. Takže veškeré výdaje a úspory půjdou tam.Ne 😀 Ale mým snem je vyjet konečně někam ven z Evropy, nejlépe do Asie. 🙂 Třeba do Thajska nebo na Filipíny.

Veronika.

3 thoughts on “MŮJ CESTOVNÍ ROK 2019 V KOSTCE

  1. Minulý rok som necestovala vôbec. Vlastne, posledné roky som nenavštívila žiadne nové miesta a veľmi ma to mrzí. Tvoje fotky vyzerajú skvelo a rada by som navštívila miesta na nich. Pevne verím, že tento rok bude z cestovateľského hľadiska lepší. 🙂

  2. Z tvého seznamu mi chybí už jenom Berlín a Mallorca, tak uvidíme, zatím mě to ale táhne i do jiných míst. My v loňském roce stihli zimní Lipno, řeckou Lefkádu, výlety v dodávce, pak jsem byla s kámoškou také v Barceloně a teď jsme byli s přítelem také ve Vysokých Tatrách :). Letos to ale na cestování moc nevidím, máme jiné plány :). Jo a gratuluju ještě jednou k zásnubám, nevím, zda si takto zpětně čteš komentáře u starších článků :).

    TheWayByA

  3. To je pořádného cestování! Máš krásné fotky a jistě i pěkné zážitky.

    Co se cest mimo Evropu týče, mile mě překvapilo Maroko, kam lze sehnat letenky už kolem 500-1000 Kč, exotika je to slušná, země ohromně rozmanitá a dovolená vyšla na rozumné peníze. Nebo zkusit vychytat levnější letenky do Asie, ale i v akci je to ranec. Já na letošek zatím plány nemám, ačkoliv samozřejmě nějaké představy ano. Tak uvidíme, co se naskytne. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial