Welcome

20 % HOTEL. 80 % ZÁŽITEK.

Tento článek chci věnovat konkrétnímu zážitku v Brně. Může to pro tebe být inspirace na dárek nebo na nevšední místo, které by se tobě i tvé polovičce mohlo líbit. 100 % odzkoušeno. Recenze v článku.

Před pár týdny jsme se s přítelem vydali do Brna. Nachází se zde zážitkový hotel Anybody.

O čem to je?

Vybereš si 1 z 10 pokojů, který jsou stylizovány do podoby filmů 60. let. V ceně máš pokoj na noc a snídani v některé z okolních restaurací.

My si vybrali pokoj Hra se sny, který je dělaný na motivy filmu Muž z Acapulca z Jeanem Belmondem. Tato místnost je na míru pro páry a zamilované. Pokud chceš plnit veškeré úkoly a hrát hru až do konce, tak ho úplně nedoporučuju přátelům nebo známým, neboť některé ty úkoly jsou celkem romantické.

Hra se sny

Tento konkrétní pokoj, který jsme měli, vypadá jak džungle. Uprostřed je pohodlná postel, ve které se spalo jako na obláčku. Nad postelí je hamaka (houpačka, ve které jsem trávila dost času) a postel s nebesy s výhledem na galaxii.
Dále tu máš tablet, který je důležitou součástí. Zapínáš na něm celou hru. Jsou na něm namluvené jednotlivé scény a úkoly, kterými v v průběhu hry procházíš. Můžeš si na něm ale také libovolně měnit hudbu dle žánru nebo osvětlení místnosti po celou dobu pobytu. Výzdoba pokoje byla božská a užila jsem si to na maximum. Některé úkoly mě bavily méně, jiné více. Myslím, že se s tím dalo víc vyhrát. Ale to je jen můj názor. I tak to za ten zážitek stálo.

Barvu pokoje i hudbu si volíš podle sebe 🙂 Na postelí na tebe čeká hamaka

Jak hra probíhá?

Vstoupíš do místnosti a hra začíná. U vstupu je tablet s ním začneš hrát. Stylizuješ se do nějaké postavy. My byli dobrodruh a dobdrodružka, kteří začali plnit různé úkoly. Dostali jsme vlastní pas, napsali svá jména a vešli do ložnice, kde se pokoj proměnil v džungli. Snažili jsme se to hrát poctivě od začátku až do konce a vše si užít. Pokud tě ale něco nebaví, můžeš úkoly plnit dle sebe a přeskakovat, jak se ti zachce.
Není problém se na úkoly vykašlat, a užít si atmosféru pokoje podle sebe, jen tak. Ale proč tu hru přeskočit, když tam člověk kvůli tomu jede. 🙂

V hamace si užiješ výhled na tenhle krásný strop
Pokoj vypadá jako džungle, je stylizovaný do podoby filmu Muž z Acapulca.

Co dalšího je dobré vědět?

všechno probíhá online, nákup, check-in, s personálem se tu vůbec nepotkáš

hra je v češtině, ale navolíš si jí i do angličtiny

pokud by nastal jakýkoliv problém, na pokoji je telefon, ihned můžeš volat personálu

na pokoji je minibar, cokoliv tu můžeš sníst a vypít, ale před příjezdem ti hotel blokuje na kartě 5 000 Kč, pokud ale po ukončení pobytu nebude problém, peníze ti zase odblokuje

Nejde o úplně levný zážitek. Ale je to určitě dobré jako dárek. Cena se odvíjí nejspíše od toho, ve kterém dni a jaký pokoj si vybereš. Víkendové pobyty jsou samozřejmě dražší. My jsme měli noc z neděle na pondělí asi za 3 500 Kč. Záleží, ve kterém termínu hledáš. 🙂

Pokoj s výhledem na Zelný trh 🙂

Veronika.

1 thought on “20 % HOTEL. 80 % ZÁŽITEK.

  1. To muselo být zajímavé. Už jednou jsem na něco podobného koukala, ale asi se tam nikdy nedostanu. 😀 Zajímaly by mě ty úkoly, hlavně ty romantické. 😀 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial